Biz Kimiz ?

Cebeci Evleri,

Ege ile Akdeniz’ in buluşma noktası olan Datça; sakin, huzurlu ve doğayla başbaşa bir yaşam için sizleri bekliyor…

Cebeci Evlerinde’ yılın belirli zamanlarında faydalanabileceğiniz, evinizin sıcak ortamını aratmayan, apartlarımızdan birini seçerek unutulmaz bir tatil geçirebilirsiniz.

Mobilya ve iç mekan tasarımı alanı öğretmeniyim.33 yıl hizmetten sonrayine emekli eşimle memleketim Palamut büküne yerleştim.Kendi imkanlarımızı kullanıp Turizm sektöründe hizmet vermeye başladık.

Cebeci evleri Datça’nın en güzel koyu Palamut bükünde denize sıfır konumdadır.Şimdilik 1 adet 2+1, 2 adet 1+1 apartımızla hizmet vermekteyiz. İlerki yıllarda ahşap evlerde ilave edip hem hizmet alanımızı hemde kalitemizi artırmayı planlıyoruz.

Tanrı yarattığı kulunun uzun ömürlü olmasını isterse DATÇA yarımadasına bırakır demiş eski bir filozozf.Palamutbükü pırıl pırıl denizi güler yüzlü insanları ile gelenlerin dönmek istemedikleri şahane bir yerdir.Ayrıca bol oksijeni ve en ideal nem oranıyla doktorların bile hastalarına tavsiye ettikleri cennetten bir köşedir.Palamut bükü anlatılmaz yaşanır.Güzel,sakin ve huzurlu unutulmayacak bir tatil yaşamak istiyorsanız Palamutbüküne bekleriz efendim.